Karrier

Több mint 3 évtizedes szakmai múlttal rendelkező

Gordiusz Prima Gépipari Kft.

munkatársat keres

Lakatos, hegesztő szakmunkás

munkakörbe, egy műszakban, hosszú távra

Főbb feladatok, munkák:

o    műszaki rajzok alapján fém alkatrészek és szerkezetek gyártása

o    megfelelő minőségű hegesztési feladatok ellátása

o    alapanyag darabolása, megmunkálásra való előkészítése

o    kész-és félkész termékeken befejező munkák végzése

o    gépek, berendezések helyszíni szerelése, karbantartása

Elvárások:

o    lakatos szakképesítés, AWI, CO hegesztési tapasztalat

o    műszaki rajz olvasása, önálló munkavégzés

Előnyök:

o    érettségi

o    fejlődésre való hajlandóság

Amit kínálunk:

o    teljes, 8 órás munkaidő, munkaruházat

o    hosszú távú, stabil munkalehetőség, fejlődési lehetőség, képzés

o    biztos hátterű vállalkozás

o    versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

o    családias légkör

Munkavégzés helye:

o    Budapest, 16. kerület

Amennyiben az állás lehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével a gordiuszh@t-online.hu e-mail címre.