Karrier

Gordiusz Prima Gépipari Kft. munkatársat keres Gépi forgácsoló, esztergályos, marós szakmunkás  munkakörbe, egy műszakban, hosszú távra:

Főbb feladatok, munkák:
  • fém alkatrészek gyártása hagyományos maró-és esztergagépen
  • műszaki rajzok alapján egyedi- és kis sorozatszámú munkadarabok gyártása

Elvárások:
  • gépi forgácsoló (esztergályos vagy marós) képesítés és több éves gyakorlat fém alkatrészek gyártásában
  • kreatív, önálló munkavégzés
Előnyök:
  • egyéb fém megmunkálási tapasztalat
  • érettségi
  • fejlődésre való hajlandóság
Amit kínálunk:
  • teljes, 8 órás munkaidő
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • biztos hátterű vállalkozás
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • családias légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 16. kerület

Amennyiben az állás lehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát
a megpályázott munkakör megjelölésével a gordiuszh@t-online.hu e-mail címre vagy hívja a +361 403 1764-es telefonszámot
munkanapokon 9.00 – 17. 00 óra között.